با سلام

اینجانب قره باغی با تیمی متخصص ومجرب آماده همکاری با شما در زمینه مشاوره ,طراحی و اجرای رنگهای نوین ساختمانی بصورت تخصصی و حرفه ای در تمام نقاط ایران می باشیم . خدمات ما شامل: نقاشی ساختمان-پتینه و رنگهای  دکوراتیو-رنگ های نما-رنگ چوب و کاغذ دیواری می باشد.

 

دارای گواهینامه فنی حرفه ای از وزارت کار ,عضو انجمن صنف نقاشان تهران و مدرک بین المللی از MONTO  اسپانیا

دارای بیش از ربع قرن(از سال 1368 تا کنون) سابقه .

همکاری با شرکت های بزرگ و مطرح دنیا در زمینه رنگ شامل:

SAN MARCO ایتالیا-MASS DECOR ایتالیا-ADI COLORایتالیا-SAIF SPA ایتالیا-JOTUN نروژ-SKK ژاپن-SILKCOAT ترکیه-SAN DECO ترکیه-BETEK ترکیه-DYO ترکیه و .  . .

ما در سال های گذشته با شرکت در نمایشگاههای بین المللی رنگ و رزین و دکوراسیون داخلی سعی در شناساندن هرچه بیشتر رنگها ی نوین و روز دنیا و پتینه این هنر زیبا و مهجور  در صنعت ساختمان را به دست اندر کاران و طراحان و مجریان ساختمانی داشتیم .

هم اینک با پشتوانه سالها تحقیق و تفحص و مطالعه در زمینه رنگ شناسی (با توجه به تحصیلات اینجانب در زمینه فلسفه  هنر و زیبایی شناسی) با برپایی این سایت سعی در هر چه بهتر ارائه دادن خدمات به عزیزانی که مایلند از بهترین ها  در زیبایی فضا های اداری;تجاری و یا مسکونی استفاده کنند یاری برسانیم.

متاسفانه اکثر قریب به اتفاق پتینه کاران و مجریان رنگ های دکوراتیو فقط با اتکا به چند تکنیک ساده,قدیمی و نخ نما شده کار میکنند و از نظر پراکتیکال و عملی ازتکنیک های روز دنیا فاصله زیادی دارند.همچنین بخاطر کم سوادی و یا بی سوادی از نظر تئوریکال نیز از علم پتینه و رنگ شناسی و گرافیک-مواد شناسی- زیبایی شناسی- روانشناسی رنگ و …نیز بهره ای ندارند.امید است که بتوانیم در ارتقاء این هنر زیبای ساختمانی بکوشیم.

 

ارادتمند:قره باغی